EĞİTİMLER | Dina Vanelli Eğitimleri

Türkün Akademi Kişisel Beceri Gelişimi ve Prensipler Eğitimlerimiz Devam Ediyor

Dina Vanelli satış ve pazarlama ekimize yönelik kişisel gelişimler ve prensipler eğitimlerini yoğun bir katılım ile gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Türkün Akademi Kişisel Beceri Gelişimi ve Prensipler Eğitimlerimiz Devam Ediyor Dina Vanelli Satış ve Pazarlama Departmanı çalışanlarımızın, konuşma becerilerini geliştirmeleri, beden dilini doğru kullanma ve okumalarını, insanı yönetilmenin temelinde duyguları yönetmek olduğu düşüncesinden hareketle duygularını doğru yönetmelerini, kişisel ve toplumsal müzakere yöntem ve tekniklerini öğrenmelerini, zamanı doğru kullanmalarını, toplantı yönetimi doğru yapabilmelerini sağlamak amacıyla düzenlediğimiz Türkün Akademi eğitimlerimiz devam ediyor.

Kişisel Beceri Gelişimi başlığı altında verdiğimiz, Beden Dili Okuma, Duygu Yönetimi, Odaklanma, Zaman Yönetimi ve Toplantı Yönetimi eğitimlerimizle çalışanlarımızın kişisel becerilerini geliştirerek kurum içerisinde ve toplumsal hayatta donanımlı bireyler olarak yaşamlarını sürdürmelerine katkı sağlamayı amaçladık.

Beden Dili Okuma: İletişim halindeyken anlamlandırılan verilerin önemli bir bölümünü sözsüz mesajlar oluşturur. Bu mesajların tamamını beden dili oluşturur. Beden dili, sözlü mesajlarla birlikte kullanılırken konuşmacı sözlerin dışında da gayriihtiyari beden hareketleri yapar. Bu hareketlerin deşifresi söylenmek istenenlerle birlikte, söylenmek istenmeyenleri de ele verir. 2 saatlik bir zaman diliminde gerçekleştirdiğimiz ‘Beden Dili Okuma’ eğitimlerimizle çalışanlarımız, karşılarındaki kişinin beden dilini okuyarak tanımayı öğrendiler.

Duygu Yönetimi: Çalışanlarımı, 2 saat sürem ‘Duygu Yönetimi’ eğitimlerimizle, insanların duygu ve düşüncelerini sezebilmeyi ve bu verilere uygun politikalar üretebilme becerilerini geliştirirken aynı zaman da güvenirlik ve ikna kabiliyetlerini de geliştirmeyi öğrendiler.

Odaklanma: Odaklanma Eğitimlerimizle çalışanlarımız, gerek iş hayatlarında gerekse de günlük yaşantılarında başarıya ulaşmak için konsantrasyonlarını ve odaklanma becerilerini nasıl geliştirebileceklerini öğrenme şansını elde ettiler.

Zaman Yönetimi: Zamanla sürüklenme; zamanı yönet, başarıyı yakala.” Zaman algısı sürekli değişiyor. 2 saat süren ‘Zaman Yönetimi’ eğitimlerimizle çalışanlarımıza, zamanın akışını doğru planlayarak, istenilen her işi zamanında ve verimli yapabilme becerisi kazandırmayı amaçladık.

Toplantı Yönetimi: Planlıyoruz, zamanında başlayamıyoruz, niçin bir arada olduğumuzu bilmiyoruz. Toplantı sırasında her kafadan bir ses çıkıyor, saatlerce sürüyor, kimse tam olarak birbirini anlamıyor. Sonunda havanda su dövüyor, bir daha toplanmak üzere ayrılıyoruz. Bütün bunların tek bir sebebi var; toplantıları verimli yönetemiyoruz. Çünkü toplantı yapmayı bilmiyoruz. 2 saatlik bir zaman dilimini kapsayan Toplantı Yönetimi eğitimlerimizle çalışanlarımız, nasıl verimli bir şekilde toplantı yapılabileceğini ve yönetilebileceğini öğrendiler. Türkün Akademi eğitimlerimiz, Dina Vanelli Satış ve Pazarlama Departmanı çalışanlarımıza yönelik Kasım ve Aralık ayında gerçekleştireceğimiz ‘Konuşma Becerisi, Müzakere ve İkna (Çatışma ve Çözme)’ başlıklı eğitimlerle devam edecek.

 

Web sitemizde sizlere en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olmak için çerezleri kullanıyoruz.