Trilye halkının gönlünde taht kurdular

Türkün Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türkün’ün eşi Tülin Türkün, kızı Aslı Türkün ve Serra Türkün’ün yanı sıra, holding bünyesinde bulunan firmaların yöneticileri ve holding çalışanları da katıldı.

Trilye halkının yoğun ilgi gösterdiği konser, Ramazan Ayı’nın manevi iklimi münasebetiyle ilahilerle başladı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Bursa Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Sanatçısı Hüseyin Taşçeşme yönetimindeki koro daha sonra Türk Sanat Müziği’nin en seçkin eserlerini seslendirerek belde halkının gönlünde taht kurdu.

Koronun seslendirdiği solo ve koro şarkılara, dinleyiciler de hep birlikte tempo tutarak eşlik etti.

Türkün Holding Müzik Topluluğu Lideri Mehmet Gözpınar konsere ilişkin yaptığı açıklamada, Ramazan Ayı dolayısıyla düzenledikleri konserle birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğuna dikkat çekmek istediklerini belirterek şunları söyledi:

“Bugünler de birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var.  Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz konserimizde, Trilye halkımızın da katılımıyla Ramazan ayının getirdiği manevi atmosferinin huzurunu hep birlikte yaşarken aynı zamanda birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğunu anladık.  Holding çalışanlarımızın ve Trilye halkımızın gösterdiği yoğun ilgi bizleri, daha güzel organizasyonlara imza atmak için cesaretlendirdi. İnanıyoruz ki,  bu özel ve anlamlı gece, bizlerin olduğu kadar Trilye halkının da gönlünde uzun yıllar silinmeyen güzel bir anı olarak kalacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle,  topluluk faaliyetlerimize desteğini hiçbir zaman eksik etmeyen Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Erol Türkün’e, yönetim kurulu üyelerimize ve Trilye halkımıza teşekkür ediyoruz.”

Coşkunun artarak devam ettiği gecede, Türkün Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türkün’ün eşi Tülin Türkün, kızı Aslı Türkün ve Serra Türkün birlikte sahneye çıkarak koro şefi Hüseyin Taşçeşme ve solistlere çiçek takdiminde bulundular.

Konser, hep bir ağızdan seslendirilen Onuncu Yıl Marşı ile son buldu.

 

Web sitemizde sizlere en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olmak için çerezleri kullanıyoruz.