Türkün Holding Çalışanları Gölyazı’da Çevre Temizliği Yaptı


Etkinliğe katılan çalışanlarımızın aileleriyle birlikte çöpleri tek tek toplayan çocukların renkli görüntüler oluşturduğu etkinliğe Nilüfer Belediyesi de çöp poşeti ve eldiven gibi malzemeler vererek katkı sağladı.

Temiz bir çevre adına gösterilen bu duyarlılık Gölyazı halkı ile hafta sonu için Gölyazı’ yı gezmeye gelenlerin de takdirini topladı.

Türkün Holding Çevre ve Doğa Topluluğu Lideri Aynur Bingöl etkinliğe ilişkin yaptığı açıklamada; “Çevre ve Doğa Topluluğumuzun 2017 yılı faaliyet planları arasında yer alan Gölyazı Adası Çevre Temizliği Etkinliğini çalışanlarımız ve ailelerinin de katılımıyla hep birlikte gerçekleştirdik. Bu etkinlikteki amacımız, doğal kaynaklarımızın günden güne tükendiği günümüzde gelecek nesillere temiz bir çevre ve doğa bırakmak ve bu hususta toplumumuzda farkındalık yaratarak çevre ve doğanın önemi vurgulamak.” şeklinde konuştu.

“Gelecek nesillere çevre bilinci aşılamak istiyoruz”

Gelecek nesillere çevre bilinci aşılamak için bu yıl içinde çalışanlarımızın çocukları adına fidan dikimi etkinliğini de düzenleyeceklerini açıklayan Aynur Bingöl şunları söyledi:

“Topluluk olarak geçtiğimiz yıllarda da Gölyazı Adası ve Trilye’de çevre temizliği ile çalışanlarımız adına fidan dikimi etkinliklerini gerçekleştirmiştik. Gölyazı Adası’nda ikinci kez düzenlediğimiz etkinliğimizde yine şapkalarımızı takıp, eldivenlerimizi giyerek çevreyi temizledik. Bizler çevremizi ve doğayı çok kirlettik bu yüzden temizleyelim diyoruz.”

Gölyazı Adası’nı temizleme etkinliğini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Türkün Holding Çevre ve Doğa Topluluğu Üyeleri ve çalışanları topladıkları çöplerle birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler.

Web sitemizde sizlere en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olmak için çerezleri kullanıyoruz.