Tophane Fotoğraf Yarışması Ödüllerimiz Sahiplerini Buldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Türkün’ün de katıldığı ödül törenimizde ilk üç sırayı, Mali ve İdari İşler Koordinatörümüz Sefer Gezer, Mega Tekstil çalışanlarımızdan Nazif Emer ve İlknur Şener paylaştı.

Çalışanlarımız ödüllerini, Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Türkün’ün elinden aldılar.

Tophane Fotoğraf Çekim Etkinliğimize katılan tüm Fotoğrafçılık Topluluğu üyelerimiz ve çalışanlarımıza teşekkür belgesi sunulurken, bazı çalışanlarımız da mansiyon ödülüne layık görüldü.

Ödül törenin de ayrıca, çalışanlarımızın çekmiş oldukları birbirinden güzel fotoğraflar özenle çerçevelenerek kendilerine hediye edildi.

Ödül töreninde konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Türkün, herkesin fotoğrafa bakışı ve güzeli betimleyişinin farklı olduğunu söyleyerek:

“Fotoğraf, diğer sanat dallarına göre daha fazla samimi ve daha fazla içten.  Sahtelikler, hileler, oyunlar hemen kendini belli eder. Dolayısıyla gerçekle gerçek olmayanı ayırt etmek kolaydır. Fotoğraf, yaşanılan anı olduğu gibi vermesinin yanın da geçmişi geleceğe aktararak güçlü bir tarihsel belge özelliği de taşır bir bakıma.  Her nesnenin, her duygunun gittikçe yapaylaştığı günümüzde, fotoğrafın ve fotoğraf sanatçısının hedefi güzel anlatmak olmalı.  Bu nedenle, yapmış oldukları çalışmalarla bizlere Bursamızın ve doğanın güzelliklerini yansıtan tüm Fotoğrafçılık Topluluğu üyelerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum ”dedi.

 

Web sitemizde sizlere en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olmak için çerezleri kullanıyoruz.