“Gölyazı Adası Fotoğraf Çekimi” ödüllerimiz sahiplerini buldu

Birbirinden güzel fotoğrafların sergilendiği yarışmamızın ödül töreni Türkün Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Türkün’ ün katılımıyla gerçekleştirildi. Her birisi Gölyazı’nın ayrı bir güzelliğini yansıtan fotoğraf kareleri arasında seçim yapmanın zor olduğu yarışmada ilk üç sırayı, Türkün Tekstil çalışanlarımızdan Sibel Uzun, Mega Tekstil çalışanlarımızdan Nazif Emer ve Mega Tekstil çalışanlarımızdan Osman Özen paylaştı.
Çalışanlarımıza ödülleri, Türkün Holding Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Türkün, , Dina Vanelli Genel Müdürümüz Rüçhan Tacettin ve Mega Tekstil Fabrika Müdürümüz Tülay Işık tarafından verildi.
“Gölyazı Adası Fotoğraf Çekimi” etkinliğimize katılan tüm Fotoğrafçılık Topluluğu üyelerimiz ve çalışanlarımıza teşekkür plaketi verilirken, ayrıca çekmiş oldukları birbirinden güzel fotoğraflar çerçevelenerek kendilerine hediye edildi.
Ödül töreninde konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Erol Türkün, bakmak ile görmek arasındaki farkın “Gölyazı Adası Fotoğraf Çekimi” etkinliğinde bir kez daha ortaya çıktığını ifade ederek, fotoğrafın geçmiş ile gelecek arasında köprü olan en önemli belge olduğunu vurguladı ve şunları söyledi:
“Fotoğrafçılık Topluluğu üyelerimiz ve çalışanlarımızın çekmiş oldukları fotoğrafların hepsi, bir sanat, bir estetik ürünü.. Fotoğraf hayatımızın her karesinde varolan bir değer. Bazen dünyaya bakarken bir fotoğraf karesinden bakıyormuşçasına bakarız.  Bu gözle baktığımız zaman dünyamızda yer alan her bir güzelliği yeniden keşfederek çevremize daha iyi sahip çıkarız. Çevremizi, doğamızı ve holdingimizi daha da güzelleştiririz.  Güzelliğe sahip çıkmalıyız ki bizden sonra gelenler de o güzellikten istifade edebilsinler.  Bu nedenledir ki, bizlere bu güzellikleri yansıtan Fotoğrafçılık Topluluğu üyelerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.”
Ödül törenimizin sonunda ödül ve teşekkür belgesi alan çalışanlarımızla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdik.

Web sitemizde sizlere en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olmak için çerezleri kullanıyoruz.