Vizyon, Misyon ve Değerler

 

Şirketimizin temel felsefesi üç önemli unsura dayanmaktadır:

 

HİZMET, YENİLİK, TEKNOLOJİ

 

Yaratıcılığı, teknolojiyi ve yeniliği en üst seviyede performansla birleştiriyoruz.

 

Ürünlerimizin ve hizmetimizin kalitesi, çalışanlarımız şirketimizin başarısının merkezidir. VANELLİ ürünlerimiz ile kaliteyi stil ile birleştirerek sanayiciliği sanata dönüştürüyoruz.

 

Misyonumuz

 

“Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.” düşüncesinden hareketle, her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini karşılayabilmek için, teknolojik yenilikleri izleyerek, sürekli iyileştirme ve Ar-Ge çalışmaları yaparak istenen kalite standartlarında üretim yaparken, ürünlerimiz, çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimiz için değer yaratan, kaynaklarını etkin kullanan güvenilir ve saygın bir şirket olmaktır.

 

Vizyonumuz

 

Müşteri memnuniyeti her zamanda ön planda tutarak ve asla kaliteden ödün vermeyerek, üretimden insan kaynaklarına, pazar beklentilerinden teknolojik gelişmelere kadar her alanda araştırmacı ve yenilikçi yönetim politikasıyla sektörün parmakla gösterilen bir markası olmak ve sektörün değişen taleplerini hızlı şekilde karşılayarak, istikrarlı kaliteli üretimi ile güvenin simgesi olmaktır.

 

 

 

Web sitemizde sizlere en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olmak için çerezleri kullanıyoruz.