Sertifikalarımız

ISO 9001

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, müşteri beklentileri, ihtiyaçları ve mevzuat şartlarını karşılama yolu ile müşteri memnuniyetinin artırılmasını öngören dünyaca kabul görmüş bir kalite yönetimi sistemi biçimidir.

ISO 14001

ISO 14001, ürünün hammaddeden başlayarak müşteriye sunulmasına kadar olan süreçte çevresel faktörlerin belirlenmesi ve bu faktörlerin gerekli önlemler ile kontrol altına alınarak çevreye verilen zararın en aza indirilmesi için kılavuzluk yapan bir standarttır.

ISO 50001

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Standardı, organizasyonların enerji verimliliğini yükseltmek için gerekli olan, süreç ve sistemlerioluşturmalarını, bu süreç ve sistemlerin uygulanmasını ve sürdürülebilirliğini sağlamaktadır.

OEKO-TEX Standard

Vanelli, tekstil ürünlerinin tüm üretim aşamalarını kapsayan bağımsız bir denetim ve sertifikasyon sistemi olan OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasina sahiptir.

BSCI Standard

BSCI Standard Sertifikası, Türkün Holding Grup Sertifikasyonu kapsamında alınmıştır.

Global Recycle Standart

Tekstil ürünlerinin tüm üretim aşamalarını kapsayan bağımsız bir denetim ve sertifikasyon sistemi olan Global Recycle Standart sertifikasina sahiptir.

IMO Certified

Uluslararası Denizcilik Örgütü, uluslararası deniz taşımacılığının güvenliğini geliştirmekle görevli bir sivill toplum kuruluşudur. Temel görevlerinden biri, gemilerden gelen deniz kirliliğini önleyerek su yollarını temiz tutmak için strateji ve önlemler geliştirmektir.

Trevira CS Gold Member

Türkün Holding Trevira CS Gold Member sertifikası olan bir kuruluştur.

BCI Better Cotton Initiative

‘’Better Cotton’’ çevre üzerindeki baskinin azaltilmasi ve çiftçilerin geçim ve refah seviyelerinin iyilestirilmesini hedefleyerek yetistirilen pamuktur ve daha sürdürülebilir pamuk üretimi için dünyaca taninan bir standarttir.

Yenilenebilir Enerji Sertifikası

I-REC (Yenilenebilir Enerjisi Sertifikası), elektriğin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretildiğini belgeleyen uluslararası sertifikasyon sistemidir.

Reach Compliant

Bu belge üründe kısıtlı/ yasaklı maddelerin bulunmadığı veya limitini aşmadığına ilişkin kanıt belgesidir.

Sedex Member

SEDEX Belgesi ile küresel çapta, tedarik zincirlerinde etik ve sorumluluk bilinci ışığında gelişim hedeflenir. SEDEX aynı zamanda global pazarda, binlerce üye şirket bulunan bir organizasyonun adıdır. SEDEX’in 150 farklı ülkeden, 50.000 üzerinde üye şirketi vardır

Lenzing

LENZING elyaflar, ham maddenin çıkarılmasından üretimine, dağıtımına ve imhasına kadar yaşam döngüsü boyunca yüksek çevre standartlarını karşıladığını gösteren Avrupa Birliği Eko-etiketini (EU Ecolabel) taşır.

Web sitemizde sizlere en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olmak için çerezleri kullanıyoruz.