Vanelli’ye Heimtextil Fuarı’nda Trevira Gold Member Ödülü

Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen ve dünya tekstil sektörü için önemli bir vitrin olan HEIMTEXTILE Fuarı’nda, son 5 yılda olduğu gibi yine bu yıl da TREVIRA 2019 – GOLD MEMBER ödülü Türkün Holding bünyesinde faaliyet gösteren Dina Vanelli’ye verildi.

Trevira’nın Türkiye’deki 1 numaralı, dünyada ise Gold Member olan ilk 5.üreticisi olan Dina Vanelli adına ödülü Türkün Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türkün aldı.

“Sanayiciliği sanata dönüştüren bir markayız”

Dünyada birçok önemli kumaş editörlerine ve otel zincirlerine kumaş ürettiklerine dikkat çeken Türkün Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türkün, HEIMTEXTIL Fuarı’nın her sektörün en iyilerinin buluştuğu bir platform olduğunu söyleyerek;

“1976 yılından beri ev tekstili alanında faaliyet gösteren Vanelli markamız ile üretimlerimizin %90’ını ihraç ediyoruz. Bu anlamda tül kumaşlardan, kalın perdeliklere, %100 natürel kumaşlardan farklı türlerdeki döşemelik kumaşlara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Senede minimum üç koleksiyon yapıyoruz. Özellikle otel, hastane, ofis ve kamu alanlarında kullanılan yanmaz kumaşlarda dünya markası olan Trevira’nın Türkiye’deki 1 numaralı, dünyada ise Gold Member olan ilk 5.üreticisiyiz. Bursa, Türkiye ve Dünya ev tekstili alanında yaptığımız çalışmalarımızın sonucu olarak son 5 yılda olduğu gibi bu yıl da Trevira-2019 Gold Member Ödülü’nü alıyor olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu noktada yaratıcılığı, teknolojiyi ve yeniliği en üst seviyede performansla birleştirerek sanayiciliği sanata dönüştüren bir marka olarak sektörümüzün ve ülkemizin lider firmasıyız. Ürün çeşitliliği, üretim entegrasyonu ve kapasite olarak Avrupa’nın en büyük firmalarından biriyiz. Vanelli olarak renkler, dokular ve teknikte olduğu kadar rekabetçi fiyatları ile en üst kalitede hizmetleri ile çok geniş bir yelpazede hassas ve fonksiyonel ürünler sunmaktayız. Dolasıyla, Vanelli, Perde ve döşemelik kumaş başta olmak üzere ev tekstilinde ideal, üst seviyede yenilikçi bir çözüm ortağıdır.”

Erol Türkün, Vanelli A.Ş’nin farklı terbiyelerdeki kumaşları, güç tutuşur, anti-bakteriyel kumaşları, leke-yağ itici, black out gibi kumaşları da bünyesinde bulunduğunun altını çizerek, otel ve benzeri işletmelerin tüm tekstil ihtiyaçlarını en kaliteli ve hızlı şekilde karşıladıklarını söyledi.

Web sitemizde sizlere en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olmak için çerezleri kullanıyoruz.