8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Farkındalık Sempozyumu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Türkün Holding, kadın çalışanlarıyla beraber “Bilmeden Olmaz” konulu meme kanseri bilinçlendirme sempozyumuna katıldı.

 

250 kadın çalışanıyla Türkün Holding, kadınların iş hayatındaki yerinin önemini her zaman şirket değerleri arasında ön planda tutmakta ve çalışma koşullarını sürekli iyileştirerek kadın çalışanlarının iş hayatındaki zorluklarla başa çıkmasına destek olmaktadır.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği’nin öncülüğünde düzenlenen Meme Kanseri sempozyumuna katılarak kadın çalışanların meme kanseri konusunda farkındalıklarının artırılması ve kanser konusunda bilinçlendirilmeleri hedeflenmiştir.

 

“Bilmeden Olmaz”

 

Tıbbı Onkolog Prof. Dr. Özkan Kanat, Genel Cerrah Uzm. Dr. Volkan Tümay ve Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği’nden Sengül Akıncı’nın konuşmacı olarak yer aldığı semzpozyumda, Türkün Holding kadın çalışanları meme kanseri hakkında bilgilendiriliken, meme kanseri konusundaki sorularının cevaplarını uzmanlarından dinlediler.

Web sitemizde sizlere en iyi deneyimi sunmamıza yardımcı olmak için çerezleri kullanıyoruz.