09/09/2018

Türkün Ailesi’nin Piknik Keyfi

Türkün Holding’in çalışanları ve aileleri için her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu piknik organizasyonu bu yıl da Tuzaklı Köyü Piknik Alanında gerçekleştirildi.

Yaklaşık 950 kişinin katıldığı etkinlikte, Türkün Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Türkün ve Yönetim Kurulu Üyesi Sadi Cem Türkün holding çalışanlarını ve ailelerini yalnız bırakmadı.

Aileler, sabahın erken saatlerinden itibaren piknik alanında buluşarak Uludağ eteklerinde, çam ağaçları ile kaplı bir alanda dağıtılan malzemeler ile kahvaltı yapmanın tadını çıkardılar.

Kahvaltının ardından halat çekme, mandal takma, sünger ıslatma gibi yarışmaların yapıldığı ve büyük çekişmelerin yaşandığı piknik, renkli görüntülere sahne oldu. Aileler şehrin gürültüsünden uzakta keyifli bir hafta sonu geçirmenin mutluluğunu hep birlikte yaşadılar.

Pikniğe aileleriyle birlikte katılan çocukların neşesi ise görülmeye değerdi.  Palyaçolarla birlikte rengârenk kalemlerle yüzlerini boyayan çocuklar,  kendileri için özel olarak getirilen şişme oyun alanlarında oyunlar oynayıp doyasıya eğlendi.  Piknikte, ayrıca miniklere yönelik patlamış mısır ve pamuk helva ikramı da yapıldı.

Etkinlik, çalışanlara mangallarda hazırlanan öğle yemeği ikramı ile devam etti. Öğle yemeğinin ardından başlayan canlı müzik, neşe ve coşkuyu daha da arttırdı. Aileler, canlı müzik ile dans edip, oyunlar oynayarak unutulmaz anlar yaşadı.

“Ülkemizi dünyada başarı ile temsil ediyoruz”

Türkün Holding Mali ve İdari İşler Koordinatörü Sefer Gezer piknikte çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada; “Siz değerli çalışanlarımızın emekleri, gayretleri ve özverili çalışmaları, kaliteli ve ayrıcalıklı tasarımları ile VANELLİ markamız, dünya ev tekstili sektöründe ilklere imza atan öncü bir konuma geldi. Bu noktada Vanelli’nin dünya markası olmasına sağladığınız katkılar için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerin sayesinde ülkemizi dünyada başarı ile temsil ediyoruz. Ailelerimiz ve çocuklarımız ile bu başarıyı inşallah daha uzun yıllar birlikte yaşayacağız, hep birlikte kutlayacağız ve yorgunluklarımızı da hep birlikte düzenlediğimiz piknikler ile ve diğer sosyal etkinliklerimizle atacağız. Ayrıca, çocuklarımızın eğitim ve öğretim dönemleri başlıyor. Gelecekte ülkemizi çok daha ilerilere götüreceğine inandığımız pırıl pırıl çocuklarımıza da şimdiden başarılı bir eğitim dönemi diliyorum.” dedi.

Öte yandan pikniğin son bölümünde her yıl olduğu gibi çekilişler yapılarak şanslı çalışanlara, LED ekran televizyon, fırın, saç kurutma makinesi,  tost makinası, mikro dalga fırın, ekmek kızartıcı, kettle, ütü, blender, yağ ve deterjan gibi çeşitli hediyeler verildi.

Ayrıca, Türkün Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sadi Cem Türkün, çalışanların çocuklarına ‘Kişisel Gelişim’ temalı kitaplar hediyeler ederek eğitim-öğretim hayatlarında başarılar diledi. Bir arada olmanın mutluluğu ve coşkusuyla akşam saat 17.30’a kadar gönüllerince bir gün geçiren holding çalışanları ve ailelerinin duydukları memnuniyet ise gözlerinden okunuyordu.

Geri Dön